Smysl.

27. dubna 2017 v 23:39 | A. |  Z deníku třeťačky
Když jsem přišla s ideou blogu, kde budu sdílet svoje pocity a myšlenky z mého studia na gymplu, byla jsem nadšená. Podobné blogy totiž vídám jen u mediků nebo vysokoškoláků. Co kdyby ale někdo psal o tom, jak přežívá už střední školu? Měla jsem v plánu spoustu motivačních článků, spoustu věcí o organizování času, učení, tipech, zajímavých stránkách a všem možném, co by mohlo nejen (nadcházejícím) prvákům pomoct.

Založila jsem proto tenhle blog. Chvilku se mi i dařilo psát články, ale postupem času jsem si začala uvědomovat, že psaním o času čas ztrácím. Promrhat celý život jen organizováním, plánováním a opakováním nepotřebných slov z učebnic - je to to, co chci?

Rozhodla jsem se změnit můj život, zbavit se všeho, co mi nedává smysl, začít dělat to, co smysl má a užívat si každý den. Nebaví mě pořád plánovat, že něco udělám, zatímco ostatní se do toho po hlavě vrhnou. Nebaví mě přeříkávat to, co řekl někdo jiný. Nebaví mě trávit hodiny s učebnicí, když vím, že mi to k ničemu nebude.

Známky pro mě nejsou tak důležité, jako všeobecný přehled. To, že něco nemám v diáři, neznamená, že to nemůžu udělat - a naopak - to, že něco v diáři mám, neznamená, že to musím udělat, jinak se zhroutí svět. Všechno to, o čem jsem chtěla psát, pro mě ztratilo smysl. Nechci kázat o něčem, co sama nedělám a nechci vás motivovat k tomu, co sama dělám nerada. Proto jsem se rozhodla napsat tenhle článek, abyste věděli a nezoufali, že nic nepřidávám.


Kdo jste měli rádi můj styl psaní nebo mé myšlenky, tak se nebojte, s blogováním nekončím.

Když na mě narazíte, určtě mě poznáte.

Vaše A. ♥
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Frackedust Frackedust | 23. června 2017 v 19:14 | Reagovat

Doufám, že alespoň jednou za čas se tu ještě nějaký článek objeví.
Sice jsem nikdy nebyla zrovna pravidelný čtenář, ale když vždycky tak jednou za dva měsíce znovu zavítala na tenhle blog, vždycky mě tu čekal nějaký zajímavý článek. Matně si vzpomínám blog jsem objevila někdy v březnu 2016, kdy jsem stresovala před příjmačkami. Hodně mi tvoje rady pomohly. Ne úplně že bych se jimi řídila, ale spíš mi dávali pocit že si takovými problémy neprocházím sama.
Úplně chápu tvoje důvody, myslím že větou "psaním o času čas ztrácím" si to vystihla naprosto přesně.
Vlastně bych ti chtěla hlavně poděkovat. A užíj si prázdniny. Já mám za sebou teprve prvák, ale stejně mám pocit, že jsem si jich na základce nevážila nikdy tolik jako teď. XD

2 A. A. | Web | 30. července 2017 v 12:18 | Reagovat

[1]: Sice velice opožděně, ale moc moc děkuji za tak milé slova! Ani nevíš, jak mě potěšily!

Taky si užij prázdniny a držím palce ve druháku! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama